flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
14
quantity
Product details
Category
relayproximity switchDescripe Product Name : Photoelectric Switch Model :50S-A30JB7 Detection Way : Diffuse Type Output Type : Relay Output Working Voltage : AC90~250V Output Current : 1A Sensing Distance : 10cm Response Frequency:25Hz Hosing Material : Plastic Main Color : Blue Weight : 152g Diameter:30MM Size:155*118*38MM Package Include 1x Photoelectric Switch